Saat Pzrts - Cuma 10:00-18:00
Email info@pixelmediagroup.gen.tr Tel: 0850 441 08 34

GOOGLE REKLAM ADS

  • Google kullanılarak milyarlarca arama yapılıyor sistemde,peki siz bu aramalarda neredesiniz ?
  • Sektörünüz ürünleriniz hizmetleriniz ile alakalı aramalarda kullanıcının karşısına çıkamıyor vitrinde yer alamıyorsanız ne sizden ne ürünlerinizden nede hizmetlerinizden kimsenin haberi olmayacaktır.
  • Pixel Media Group olarak reklam çalışmalarınızı yönetelim,
  • Reklamlarınızı Google sisteminde alâkalı içerik sitelerinde,mobil reklamlar,video reklamlar,ve arama yapılan sayfada yayınlayalım.
  • Sizlere müşterilerinizin aramalarında ilk sayfada yer verelim,müşteri sayınızı çoğaltırken,ürün ve hizmetlerinizi kolaylıkla pazarlayabilin.
  • Ekonomik kriz var, işlerimiz iyi değil,diyorsanız ? Pixel Media Group ile tanışmadınız demektir.

REFERANSLARIMIZIN  BAŞARI HİKAYELERİNİ  MUTLAKA OKUYUN.

Google Engage Hyderabad Event1 1
Google Reklam Ads
İnternet’te Olmak Neden Önemli?AdWords’te Başarılı Olmanın 5 Şartıİşletmeler için Google Appsİnternet Pazarlamacılığı Planınızı OluşturmaAdWords Nedir?
http://www.youtube.com/embed/kaqC-tGBDl4http://www.youtube.com/embed/oVSJ0NMW2iQhttp://www.youtube.com/embed/537-GS1FJcAhttp://www.youtube.com/embed/RhKeTlm7mSkhttp://www.youtube.com/embed/7cQP9tHp6-U
Özet İnternet’te var olmak işinizi büyütmek açısından çok büyük önem taşır. İnternet’in potansiyel müşterileriniz ile bağlantı kurmanıza, e-ticaret sitelerinin ve sosyal ağların ise işletmenizi web ortamına taşımanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.Özet AdWords hesabınızı yönetirken akılda tutulması gereken beş temel konuyla ilgili bilgi edinin. Düzenli bir hesap yapısının, alakalı anahtar kelimelerin ve reklamların, etkili açılış sayfalarının ve sonuçları izlemenin pazarlama faaliyetlerinizden en yüksek verimi elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.Özet “Bulutta” çalışmanın ne anlama geldiğini ve çevrimiçi araçların işletmenizi etkili bir şekilde büyütmenize nasıl destek olabileceğini keşfedin. En sık kullanılan Google Apps ürünlerini ve özelliklerini öğrenin.Özet Pazarlama hedefleri belirlemek, eylem planı oluşturmak ve pazarlama bütçesi tanımlamakla ilgili ipuçları alarak işletme hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak bir İnternet pazarlamacılığı planını nasıl oluşturacağınızı öğrenin.Özet Google’ın etkili İnternet reklamcılığı aracının yeni müşterilere ulaşmanıza ve satışları artırmanıza nasıl yardımcı olduğunu öğrenin. Reklamlarınızı arama motoru veya mobil cihaz kullanan ya da İnternet’te gezinen doğru hedef kitleye göstererek yatırım getirinizi arttırmanın yollarını keşfedin.