Saat Pzrts - Cuma 10:00-18:00
Email info@pixelmediagroup.gen.tr Tel: 0850 441 08 34

SOSYAL MEDYA HİZMETLERİMİZ

İşletmeler İçin Facebook

Facebook?un güçlü pazarlama araçlarıyla işletmenizi nasıl büyütebileceğinizi öğrenin

Başlamak için tıklayın

Sayfalar

Hayranlarınızla etkileşime geçebileceğiniz, potansiyel müşterilere ulaşabileceğiniz ve hayran kitlenizi genişletebileceğiniz bir alan oluşturun.

Reklamlar

Yaşa, konuma, ilgi alanlarına ve daha pek çok kritere göre hedefleme yapmanıza olanak veren reklamlarla tam olarak erişmek istediğiniz kişilere erişin.

Sponsorlu Haberler

Sponsorlu Haberler ile arkadaşların kendi aralarında işletmeniz hakkında yaptığı konuşmalardan faydalanın ve ağızdan ağıza pazarlamanızı artırın.

Platform

Eklentiler ve özel uygulamalarla internet sitenizi sosyal bir deneyime dönüştürün.

Etki alanı Sponsorlu Haber kampanyası oluşturmak için Etki alanımı nasıl üzerime alabilirim?

  1. İstatistikler Panonuzdan yeşil renkli ?Etki alanınız İçin İstatistikler? düğmesine tıklayın.
  2. Metin kutusuna etki alanı adresinizi yazın ve onu ilişkilendireceğiniz kullanıcıyı, Sayfa veya Uygulama hesabını seçin. Not: Tek bir kullanıcıya erişim vermeniz gerekiyorsa, ?kullanıcı kimliğini? seçin. Birden fazla kullanıcıya erişim vermeniz gerekiyorsa bir Facebook Sayfası veya Uygulama oluşturup onu seçmelisiniz. Sayfanın veya Uygulamanın tüm yöneticilerinin site için İstatistiklere erişimi olacaktır ve Sayfa veya Uygulama yöneticiliği kaldırılan kullanıcının site İstatistiklerine erişimi de iptal olacaktır.
  3. Pencerede verilen meta etiketi kopyalayın ve İnternet sayfanızın köküne ekleyin. İnternet sitesi sahipleri, etki alanının kök web sayfası <head> kısmına bir doğrulama meta etiketi eklemelidir. Siteniz alt etki alanları kullanıyorsa, her bir alt etki alanının kök dosyasını ayrı ayrı üzerinize almalısınız.
  4. Son olarak ?Etki Alanını Denetle?ye tıklayın. İşaretledikten sonra, adınıza kayıtlı etki alanı ?etki alanları? kısmının altındaki sol gezinti çubuğunda görünecektir.

Facebook Reklamları?nı http://www.facebook.com/ads/create adresinden oluşturabilirsiniz. Hangi nedenle olursa olsun birden fazla hesap kullanmak Facebook Kullanım Koşulları?nı ihlal ettiğinden kişisel bir hesabınız varsa, reklamı bu hesabı kullanarak oluşturmanız gerekir. Reklam oluşturmaya yönelik ayrıntılı ve adım adım bilgiler için, İşletmeler için Facebooksayfamızın reklamlar bölümünü ziyaret edin.